Ana Sayfa / Avrupa Yakası Kurye / Maslak Kurye / 7 / 24 Maslak Moto Kurye

7 / 24 Maslak Moto Kurye

Hizmette sınır tanımayan 7/24 maslak moto kurye ekibimize 7/24 her an ulaşabilirsiniz. Bir telefonla kapınızda ve sizlerin hizmetinde olacaktır. Acil kurye için hizmet veren motor kurye ekiplerimiz sizlerin kuryelerini önem derecesine göre verdiğiniz gün gideceği adrese iletecektir. Belirtilen adrese iletilecek olan kuryeniz motor kurye ekiplerimiz tarafından önemle korunacak ve kuryeniz şirketimiz garantisi altında olacaktır.

Gelişmiş ulaşım ağı sayesinde kuryenizi İstanbul’un neresinde olursa olsun verdiğiniz gün iletileceği ve bu sırada kuryenizin nerede olduğunu 7/24 acık olan çağrı merkezimiz sayesinde öğrenebileceksiniz. Alanında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmetin adı olan maslak motor kurye sayesinde siz maslak kurye derdinizden kurtularak rahat edebilirsiniz. Sizlerin kuryelerini en sağlıklı ve hızlı şekilde belirttiğiniz adrese ileterek içinizi rahatlatacaktır. Acil kuryeniz için bizleri arayın bizlerde sizlere iki şubemiz aracılı ile hizmet sunalım. Sizler kuryelerinizi emin bir şirkete emanet ettiğiniz için içiniz rahat ederken bizler kuryelerinizi zamanında adreslerine teslim edelim.

İstanbul’da ve İstanbul’a yakın illerde sizlerin kuryelerini en güvenilir bir şekilde iletecektir. Vereceğiniz adrese kısa bir sürede gelerek sizin kuryelerinizin acili yetine göre kuryelerinizi taşıyacaktır. En erken 90 dakika ve en geç 120 dakika arasında kuryeniz belirteceğiniz adrese teslim edilecektir.

Kuryeniz belirtilen adrese teslim edilene dek maslak moto kurye şirketimiz tarafından garanti adlındadır. Herhangi bir hasar sonucunda şirketimiz bu sorunun bedelini karşılamaktadır.

Bu tarz hızlı ve güvenilir bir hizmet için bizi arayın biz size ulaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir