Ana Sayfa / Moto Kurye / 7/24 Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Gönderinin tesliminde aksama veya geç kalma sıkıntısı yaşamayacağınız bir hizmette motorlu kurye güvenilir olmasının yanında en hızlı şekilde en ekonomik koşullarla gönderinizin teslimini sağlamaktadır. Son yıllarda özellikle işletmeler ve kurumlar arası evrak trafiği için sıklıkla tercih edilen motorlu personeller bireysel ihtiyaçlarınız için de ideal bir çözüm olacak.

Gönderinin niteliği her ne olursa olsun motosikletle taşınabildiği ölçüde şehir için tüm gönderileriniz için 7/24 kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezine gönderi kaydını bırakmanızla birlikte gönderinin alınacağı adrese en yakın yerde bulunan motorlu kurye çağrı merkezi tarafından adrese dakikalar içerisinde yönlendirilmektedir. Sizler de kurye hizmeti ihtiyaçlarınız için sektörün sunduğu avantajlarda ihtiyaçlarınıza uygun gönderi hizmet seçenekleri arasından birini seçerek gönderi kaydınızı bırakabilirsiniz.

Yazımıza Oy Verin

0%

User Rating: 4.1 ( 1 votes)

Kontrol Et

Moto Kurye Sektörü

Motor kurye elemanları yoğun trafikte birçok kişinin kurye paketlerini yollamak için çeşitli alternatifleri bulunması ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir