Ana Sayfa / Anadolu Yakası Kurye / Acil Sultanbeyli Moto Kuryesi 

Acil Sultanbeyli Moto Kuryesi 

İstanbul’da acil yetişmesi gereken evraklarınız mı var? Yâda bir yerlerde unutmuş olduğunuz belgeleriniz? Sizler için önemli olan ve yetişmesi zaruri olan belgelerinizi dert etmeyin artık. Çünkü Sultanbeyli Kuryesi olarak sizlerin belgelerinizi zamanında yerine ileteceğiz. Sizlerin yapması gereken arkanıza yaslanıp bizleri beklemenizdir.

Moto kurye ihtiyacınızı zamanında ve hızlı bir şekilde karşılamak üzere kurulan şirketimiz sizlerin için İstanbul’un her sokağını karış karış gezerek dolaşmakta ve izlere bir telefon yakınlığında olmaktadır. Sizler için motorlu kurye ekiplerimiz sürekli olarak sokaklarda bulunmaktadır. Çağrı merkezimize edeceğiniz bir telefon sonucunda sizlere en yakın olan motor kurye ekiplerimizi sizlere yönlendireceğiz. Bu sayede de sizlere daha hızlı hizmet sunacağız.

Sultanbeyli motor kurye ekibi olarak sizde hem bulunduğumuz yerde hem de başka yerlerde kaliteyi en ucuza sunmaktayız. Sultanbeyli kurye şirketi olarak hem hadım köye hem de İstanbul un diğer yerlerine hizmet vermekteyiz. Sizler için çağrı merkezlerimizi sürekli açık tutarak sizlerden çağrı beklemekteyiz. Gelen çağrılar sonucunda moto kurye elemanlarımız hemen motorlarına atlayarak adresinize gelerek iletinizi alacak ve vereceğiniz adrese iletecektir.

Yapmanız gereken tek şey sizlerin bizi arayarak adresinizi bizlere vermenizdir.

 

 

Kontrol Et

Çekmeköy  Motorlu Kurye 

Önemli bir ürün satış mağazanız mı var? Ya da sattığınız ürüne güveniyor ve bütün İstanbul’ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir