Ana Sayfa / Anadolu Yakası Kurye / Altunizade Kurye / Altunizade Motor Kurye

Altunizade Motor Kurye

Altunizade moto kurye ekipleri arasından çağının son teknolojisi ile donatılan ve gün geçtikçe de alanında genişleyen bir ekip olarak hizmetinizde bulunmaktayız. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşmanızdır. Bizlere ulaşmanız sonucunda sizlere en yakın kurye elemanımızı adresinize yönlendireceğiz.

Acil motorlu  kurye hizmetleri veren şirketimiz unuttuğunuz ya da bir yere acil yetişmesi gereken iletilerinizi en hızlı şekilde ileterek sizleri rahatlatacaktır. Altunizade moto kurye şirketleri arasında müşteriyle nasıl ilgilenilmesi gerektiği üzerine sürekli olarak personeline eğitim veren tek kurye şirketi olmaktayız.

Acil motorlu kurye ihtiyacınız olduğu takdirde sizlerin imdadına yetişen ve sizleri mutlu eden ekibimiz sizler için çağrı merkezini sürekli acık tutmaktadır. Altunizade kurye firması olmaktan ve bulunduğumuz yeri temsil etmekten gurur duymaktayız. Sizlerin bizimle birlikte çok kaliteli hizmetleri çok ucuz fiyata almanız çalışma amacımız olmaktadır.

Altunizade  acilkurye firması olarak tanınmak bizleri yaptığımız hizmette daha titiz davranmaya itmektedir. Bundan ötürü de yaptığımız hizmet bizim için son derece önemli olmaktadır. Sizin bizim kaliteli hizmetimizi almanız için tek yapmanız gereken şey çağrı merkezimizi arayarak iletinizin alınacağı adresi belirlemek olacaktır. Belirlediğiniz adrese en yakın motor kurye arkadaşımız oraya giderek kuryenizi alacak ve sizlere haber verecektir. Kuryenizin türüne ve acili yet şekline göre özel muamele göreceksiniz. Eğer ki acil yetişmesi gerekiyorsa şirketimizi acil bölümü sizin kuryenizi alarak ara sokaklardan geçerek kuryenizi zamanında istediğiniz yere bırakacaktır.

Bu gibi kaliteli hizmetleri almak için tek ypmanız gereken şey bizleri aramanız ve bize adresinizi vermenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir