Ana Sayfa / Anadolu Yakası Kurye / Altunizade Kurye / Altunizade Motor Kuryesi 

Altunizade Motor Kuryesi 

Moto kurye denilince de bu büyük firmalardan biri olan Altunizade motorlu kurye firmansın gelmesi doğaldır. Çünkü müşteriye sunmuş olduğu en ucuza en kaliteli hizmet müşteriler tarafından benimsenmiş ve bir defa şirketle iş yapanlar sonraki seferlerde elleri otomatik olarak şirketi aramaktadır. Altunizade motorlu kurye arasında en iyisi olarak ta bilinmekte olan şirket acil kurye ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar sizlere yakın olmaktadır. Edeceğiniz bir telefon sonucunda hizmetinizde olacaktır.

Alanında en hızlı ve güvenilir olmalarını istemekteyiz. İstenilen kuryeyi zamanında teslim etmesi bizim motor kurye elemanlarımızın en önemli grevi durumundadır.

Altunizade kurye ekipleri arasından bizi seçmeniz durumunda ucuz fiyata kaliteli hizmeti alacağınızı bilmeniz sizleri mutlu edecektir. Sizin mutluluğunuzun bizim en büyük ödülümüz olduğunu bilmenizde gerekmektedir. Motorlu kurye elemanlarımız sürekli olarak İstanbul’da dolaştıran ve İstanbul’un belli başlı yerlerinde motor kurye elemanlarının bekleme noktalarını oluşturan şirketimiz size en yakın yerdeki elemanımızı size yönlendirerek size en hızlı şekilde ulaşacaktır. Bunun sonucunda sizden iletinizi alarak gideceği yere kadar şirket garantisi altına alarak götürecektir

Sizlerin memnuniyetinin her şeyin üstünde olması istenmektedir. Bu kaliteli hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şeyin çağrı merkezini aramanız ve çağrı merkezi sizlere en yakın moto kurye noktasından bir elemanı size yönlendirmesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir