Ana Sayfa / Anadolu Yakası Kurye / Beykoz Kurye / Beykoz Moto Kurye 

Beykoz Moto Kurye 

Alanında birikmiş uzun yılların vermiş olduğu deneyimle Beykoz motorlu kurye denildiği takdirde akla gelen ilk kurye firması olan Beykoz motorlu kurye artık sizlerde daha iyi hizmet vermektedir. İstanbul gibi bir yerde yoğun, bunaltıcı trafikte yollara meydan okuyarak sizlerin iletinizi zamanında yerine iletebilmektedir. Artık gönderilerinizin geç kalma ve yetişmeme olasılığı şirketimiz tarafından önlenmektedir.

Son model acil motor kurye ekipmanlarımız ile artık iletilerinizi oluşturduğumuz hizmet ağları sayesinde daha hızlı istenilen yere iletebilmekteyiz. Sizler için 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimize bir telefon etmeniz yeterlidir. Çağrı merkezimizi arayın ve gönderinizin yerini bizlere bildirin. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız gönderinizin bulunduğu en yakın yerdeki moto kurye ekibimizi titizlikle yönlendirerek sizlerin istediği adrese ulaşılmasını sağlayacaktır.

Acil gönderinizde acil Beykoz kurye olarak hizmetinizde bulunmamız için tek telefon yetecektir. Gönderinizin acili yetine göre çağrı merkezimiz size en hızlı şekilde motorlu kurye ekipmanlarımız yönlendirilecektir. Sizlerin kuryelerini sizden şirketimiz adına garanti kapsamına alarak vereceğiniz adrese ara sokaklardan geçerek en kısa zamanda ulaşacak ve güvenli bir şekilde sizin iletinizi yerine teslim edecektir. İstediğiniz takdirde sizler kurye ekibimiz arayarak kuryenizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bizleri aramanızdır. Sizleri bekliyor olacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir