Ana Sayfa / Avrupa Yakası Kurye / Fatih Kurye / Express Fatih Motorlu Kurye 

Express Fatih Motorlu Kurye 

Günümüzde büyük şehirlerde trafik yoğunluğu nedeniyle Kurye hizmetlerinde büyük sorunlar çıkmaktadır. Yetişmedi, gecikti gibi sorunlar nedeniyle birçok kurye sahibi sıkıntı yaşamaktadır. Ve zamanında yerine ulaşmayan kuryeler işlerin aksamasına neden olmaktadır. İşte bu trafik sorununa en büyük çözümü bulan kurye şirketleri motor kurye hizmetleriyle sektöre girmiştir. Bu yönüyle sıkışmış olan trafikte uzman motorlu kurye elemanlarıyla trafiğe takılmadan ilerleyerek kuryeleri zamanında yerine iletmeye başlamıştır.

 

İstanbul’un neresinde olursanız olun hiç fark etmeden sizin kuryenizin önem ve acilli yet değerine göre durumunuz belirlenir ve ortaya çıkan acili yet sonucunda İstanbul’un çeşitli yerlerindeki ekiplerimizden sizlere en yakın olanı haberdar edilerek kısa süre de kapınızda olması sağlanır. Fatih motorlu kurye ekiplerimiz ile Sultanbeyli ve civarındaki siz değerli kurye sahiplerine hizmet sunmaktayız. Yine fatih motor kurye ekiplerimizde sizlere yakınlık derecesine göre gönderilmektedir.

 

Özel olarak işe alınan personelimiz sizler için önemli olan kuryenizi sizden özenle alarak kuryenizin türüne göre en iyi şekilde muhafaza ederek varacağı adrese ulaştıracaktır. İstediğiniz zaman kuryenizin nerede olduğunu bizleri arayıp öğrenebileceksiniz.

Güler yüzlü personeli ile sizlerin hizmetinde olan ekibimiz bir telefon etmenizle kapınızda olacaktır. Bizi seçmeniz takdirde %100 memnun kalacağınızı ve bir sonraki kurye ihtiyacınızda düşünmeden bizi arayacağınızı bilmekten dolayı çok mutluyuz. Sizin için günün her saatinde sokaklarda olma dileği ile…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir