Ana Sayfa / Anadolu Yakası Kurye / Gebze Kurye / Gebze Express Moto Kurye

Gebze Express Moto Kurye

Gebze motorlu kurye olarak sizlere sıfır kusur ve en iyi hizmet parolası ile yollara çıkmaktayız. Diğer Gebze kurye şirketleri gibi sadece ileti gönderme değil müşteri memnuniyeti göz önüne alınmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetleri kuryenizi aldıktan ya da gönderdikten sonra bizleri, çağrı merkezimizi arayarak ta teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

Vereceğiniz iletinizin nerede olduğunu öğrenmek için ister kurye elemanımızın telefonunu arayabilir isterseniz çağrı merkezlerimizi arayarak kuryenizin tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. 7 gün 24 saat açık olan kuryemiz sizler için Gebze motor kurye elemanlarına çağın en gelişmiş ekipmanları ile donatmaktadır.

Şirketimiz kaliteli ve ucuz bir hizmet vermesinin amacını sadece kuryeciğin bir taşıma işi olmadığını göstermek için yapmıştır. Yani sizlerin güvenini sağlamak ve firmamızın adını duyunca içinizin rahat etmesini arzulamak için sizlere kaliteyi ucuza sunmaktadır. Sizlerin tek yapması gereken şey bizim sizler için oluşturduğumuz çağrı merkezimizi aramanız olacaktır.

Acil kurye olarak sizlere hizmet etmek isteyen şirketimiz kuryenizi size ulaştırana dek kendi garantisi altına almaktadır. Emanetiniz bizim için her şeyden önemli olmaktadır. Ve size ulaşana dek bizler tarafından korunacaktır.

Sizlere gece ve gündüz bir telefon kadar yakın olan kuryemiz sizlerden gelecek bir telefon sonucunda adresinize gelecektir. Tek yapmanız gereken şey bizleri aramanızdır. Kaliteli hizmet için bir telefon yeterli olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir