Ana Sayfa / Avrupa Yakası Kurye / Maslak Kurye / Maslak Acil Moto Kurye

Maslak Acil Moto Kurye

Maslak motor kurye olarak sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşarak yapmış olduğunuz kurye talepleri şirketimiz tarafından en yakın motor kurye ekiplerine bildirilerek en hızlı şekilde sizlere ulaşılacaktır. Sizlerin yapması gereken tek şey maslaktaki çağrı merkezimizi arayarak adres bildirmenizdir. Acil Motor kurye ekiplerimiz sizin kuryenizin özelliğine göre ve acili yetine göre gelerek kuryenizi sizden alacaktır. Aldığı kuryeyi son derece önemle koruyarak zamanında yerine teslim edecektir. Teslimat saatine kadar kuryeniz şirketimizin garantisi altında olacaktır

  Maslak Motorlu kurye ekiplerini son derece özenle seçmesi müşterilerinin memnun olması için adı gibi 7/24 açık olması ve her an şikâyet ve önerilerinizi sunabileceğiniz bir çağrı merkezinin olması diğer kurye şirketlerinden ayıran bir özelliktir. Size günün her saatinde bir telefon kadar yakın olan şirketimiz çağrı merkezine gelen bildiriminiz sonucunda sizlere en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendirerek kısa sürede kuryenizi alacaktır. Alınan kuryeniz acili yetine göre ve gideceği yere göre kategorilere ayrılarak bir an önce yola çıkacaktır. Gideceği adrese varana kadar isterseniz kuryenizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ve kuryeniz teslim edilene dek şirketimiz tarafından garanti altındadır.

Sizin tek yapmanız gereken avcılardaki çağrı merkezimizi arayarak adresinizi belirmektir.Ve koltuğunuza yaslanıp kurye motorlu kurye ekiplerimizin gelerek sizden kuryenizi almasını İstanbul’un yoğun, bıktırıcı trafiğine rağmen zamanında nasıl yetiştiğini izleyebileceksiniz.Vermiş olduğunuz kurye hiçbir şekilde zarar görmeyeceği için içiniz rahat edecektir.Bir defa bizi seçmeniz sonucunda diğer kurye ihtiyacı olanlara da tavsiye edeceğinize eminiz.İstanbul’un yoğun trafiğinde kuryenizi bir an önce taşımak dileğiyle..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir