Ana Sayfa / Moto Kurye / Moto Kurye Firmaları

Moto Kurye Firmaları

İstanbul’da Neden Bu Kadar Popüler? 
Bunun sebebi motor kurye firmaları normal kargo firmalardan daha hızlı ve en kısa sürede teslimat yapmasıdır. Şuan ki günümüzün en teknolojik icadı internet sayesinde çoğu zaman göndermek istediğimiz bir belgeyi e-mail yolu ile gönderebiliyoruz.  Bazen de acil imzalanması gereken bir evrak göndermemiz gerekiyor bunu e-mail ile gönderemeyeceğimiz için motor kurye firmalarını kullanıyoruz. Motor kurye firmaları en hızlı şekilde ve en kısa sürede teslim ederler. Moto kurye firmaları için teslimatın ne zaman yapılması gerektiği fark etmez. Motorlu kurye çalışanları günün her saati mesai yapmaktadır. Motorlu kurye çalışanları hepsi özenle seçilmiştir. Moto kurye elemanların hepsi motosiklet kullanımında profesyoneldirler. Motorlu kurye çalışanları en son model motosiklet kullanırlar.

Moto Kurye Firmalarıyla Neler Gönderebilirsiniz?

Moto kurye firmaları acil imzalanması gereken evraklar, gazeteye acil yetişmesi gereken belgeler yada haberler olabilir. Anlayacağınız gibi dokümanlar, küçük paketler, hediyelik eşyalar, acil verilmesi gereken belgeler, pasaport, uçak bileti, düğün davetiyeleri motor kurye firmaları aracılığıyla gönderilir. Motorlu kurye çalışanları belli kilo ağırlığı taşıyabilir. Motor kurye firmalarına verilen paket o belirtilen kilo limitini geçerse arabalı kurye çalışanına verilir. Teslim edilecek paket arabalı kuryeye verildiği için teslimat ücreti artar. Bu yüzden moto kurye ekiplerinin önemi ve kullanan insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Motorlu kurye fiyatlarına sitemizden bakabilirsiniz.

Moto Kurye Firmaları Kargo Firmalarından Daha İyi midir?

Kargo şirketleri ile karşılaştırıldığında motorlu kurye firmaları en çok tercih edilen firmalardır. Çünkü kargo şirketlerinde müşteri memnuniyetinin bir önemi yok. Ama motorlu kurye firmaların en büyük hedefi müşterilerine en memnun kalacakları biçimde bir hizmet vererek hizmet kalitelerini bir kat daha arttırmaktır. İşte moto kurye firmaları da bu yüzden tercih edilirler. Kargo şirketleri gönderilen paketi pek önemsemez. Paketin içinde değerli kırılacak bir eşya varsa bu eşya hasar görebilir. Ama bu motorlu kurye şirketleri için geçerli değil. Moto kurye firmaları teslim ettikleri kırılacak eşyaları, paketleri kısacası gönderdiğiniz tüm teslimatı hasar görmemesini sağlar.

Yazımıza Oy Verin

0%

User Rating: Be the first one !

Kontrol Et

Express Moto Kurye

Kurye ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde yalnızca arabalı hizmetler değil artık sektörün geliştirilmiş hizmetlerinde moto kurye hizmetinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir