Ana Sayfa / Avrupa Yakası Kurye / Topkapı Kurye / Topkapı Express Moto Kurye

Topkapı Express Moto Kurye

Alanında deneyimli personelleriyle Topkapı motorlu kurye istediğiniz her an gönderileriniz için sizlerin hizmetinde. İstanbul’un yoğun trafiğinde bile her türlü gönderi ihtiyaçlarınız yollara meydan okuyan personellerimizle zamanında teslim edilir. Gönderilerinizde geç kaldı, yetişmedi derdine şirketimiz olarak artık son veriyoruz.

Alanımızda uzman olmamız nedeni ile sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekteyiz. İletilerinizi sürekli olarak en hızlı şekilde yerine iletmekteyiz. Tüm gönderi ihtiyaçlarınızda 7/24 moto kurye hizmet veren çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezimizi arayarak bıraktığınız gönderi kaydı titizlikle size en yakın yerde bulunan moto kurye personellerimize bildirilmektedir. Personelimiz çağrı merkezimizden bu haberi alır almaz en hızlı şekilde harekete geçerek sizlere en kısa sürede gelmekteyiz. Sizden iletinizi alıp hemen yola düşmekteyiz.

Yoğun trafiğe meydan okuyan ekibimiz İstanbul içindeki kuryelerinizi acili yet durumuna gerekirse birkaç saat içinde yerine iletebilmekteyiz. Bu sayede de sizlerin artık kuryenizin yetişmedi derdi olmayacaktır.

Kalitede hizmet standartlarını her geçen gün yükselten şirketimiz, gönderi fiyatlarında standartlarını minimum seviyelere indirmektedir. Sizler de en kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetten en ucuz şekilde yararlanmak isteyenlerdenseniz, topkapı moto kurye tercihiniz olsun . Acil kurye hizmetinizi bizlerden alın ve kuryenizi artık düşünmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir